loading

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz;

KURULUŞUMUZ OLAN ÇAVUŞ ELEKTRONİK TİC.LTD.ŞTİ.1982 YILINDA ESENLERDE ‘’MEHMET ÇAVUŞ’’ TARAFINDAN KURULMUŞ OLUP BUGÜNE GELMİŞTİR. ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ YERDE BÜTÜN MÜŞTERİLEMİZE YERİNDE VE TAM DESTEK VERMEYİ AMAÇLIYORUZ. BU NEDENLE ÇAVUŞ ELEKTRONİK OLARAK ELEKTRONİK SEKTÖRÜNDE Kİ YERİMİZİ KORUMAYI AMAÇLIYORUZ. MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN HERŞEYDEN ÖNCE GELMEKTEDİR. MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR.30 YILLIK TECRÜBEMİZLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ ve HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN FİRMAMIZLA DAHA İYİYE ULAŞMAK İÇİN YANINIZDA. CRT-LCD-LED PLASMA TV TAMİR UYDU MONTAJI VE BAKIMI, UYDU CİHAZI TAMİR VE BAKIMI, KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ, PROFESYONEL OTO Hİ-Fİ SİSTEMLERİ, UYDU MERKEZİ SİSTEMLERİ VE KAMERA SİSTEMİ KURULUMU VE KURULUM SONRASI BAKIMI, HER TÜRLÜ YAPILAN İŞLERİMİZDE İŞİNİN PROFESYONEL KADROMUZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YANINDAYIZ.

 

Misyonumuz;

ÇAVUŞ ELEKTRONİK TİC.LTD. ŞTİ. OLARAK VİYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR HİZMET VERMEYİ İLKE EDİNMİŞ BULUNMAKTAYIZ 1982 DEN BERİ İLKEMİZ GÜLER YÜZ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

1982 DEN BERİ CRT-(TÜPLÜ)-PLAZMA-LCD-LED TV TAMİR OTO SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ HOME THEATHER BAKIM ONARIMI YAPMAKTAYIZ  PROFESYONEL EKİBİMİZLE KURDUĞUMUZ BİNA MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ, OTO GÖRÜNTÜ VE SES SİSTEMLERİ, İLE TEKNOLOJİNİN HIZINA YETİŞMEK ZORDUR AMA BİZ ÇAVUŞ ELEKTRONİK OLARAK PROFESYONEL KADROMUZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DAİMA YARDIMCI OLMAK İÇİN HAZIRIZ ELEKTRONİK SEKTÖRÜNDE Kİ BÜYÜK GELİŞİMLERE VE DEĞİŞİMLERİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ VE HER KONUDA YARDIMCI OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. ÇAVUŞ ELEKTRONİK OLARAK ÖNEMLİ OLAN YAPTIĞIMIZ İŞLERDE ÖZVERİ, GÜVEN, PROFESYONELLİK BİZİM İÇİN EN BAŞTA GELİR MÜŞTERİMİZİN MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR.