Kamera Güvenlik Sistemleri

ÇAVUŞ ELEKTRONİK

Bilgi

Kamera Güvenlik Sistemleri:

Teknolojiyle birlikte güvenlik kameraları seçenekleri oldukça artmış kalite yükselmiş durumda.
Teknoloji ve elektronik sistemler günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olarak bizimle birlikte varlığını sürdürmeye devam ediyor. Tüm teknolojik gelişmeler güvenlik sektörünü de harekete geçirip, kullanıcı için en ideal olan Güvenlik ve Kamera sistemleri hakkında kesin sonuç veren çözümler üretmeye devam ediyor.
Güvenlik ve Kamera sistemleri İnsanların yaşadığı alanlarda kendini güvende hissetmesi için güvenlik kameraları her ihtiyaca uygun olarak üretiliyor ve kamera sistemleri devreye alınıyor. İster ev güvenlik kameraları olsun ister iş yeri güvenlik kameraları, tasarımından kullanım kolaylığına kadar onlarca modelle kullanıcılara daha güvenli bir yaşam sürmelerinde yardımcı oluyor.
ÇAVUŞ ELEKTRONİK Kamera ve Güvenlik Sistemleri olarak müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için profesyonel ekibimizle 7/24 çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ev güvenliği, iş yeri güvenliği, depo güvenliği ya da araçlarında güvenlik kamerası sistemleriyle yerinde projelendirip sizin için en uygun olan güvenlik kamerasının tedarik, montaj ve devreye alma aşamalarını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve sizlere en uygun dille sistem hakkında bilgi veriyoruz. Dilerseniz ücretsiz keşif olanaklarından yararlandırıp projenizi sizinle birlikte hayata geçiriyoruz.
HAİKON güvenlik kameraları, VGuard güvenlik kameraları gibi güvenlik kamerası sektörünün önde gelen markalarıyla olan iş ortaklığımız sayesinde sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla sunuyoruz.
Dome Güvenlik ve Kamera sistemleri, IR güvenlik kameraları, IP kameralar, gece görüş özelliğine sahip optik kameralar, araç içi Güvenlik ve Kamera sistemleri ve kamera kayıt cihazlarıyla siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz.
Unutmayın, güvenliğiniz ihmale gelmez.
CCTV, genellikle güvenlik ve tedbir amaçlı kullanılan kamera sistemine verilen isimdir. CCTV sisteminin en temel unsurunu kameralar oluşturmaktadır. CCTV kameralar, kullanım amacı ve kullanım yerine göre çeşitlilik göstermektedir. Sabit kameralar, hareketli kameralar ile IP kameralar bu çeşitliliği oluşturan başlıca kameralardır.

Dome Kameralar:


Yapısı gereği doom olarak adlandırılan bu kameraların hızlı dome kamera, kızıl ötesi dome kamera, saldırıya dayanıklı dome kamera gibi çeşitleri bulunmaktadır. Genellikle kapalı alanlarda kullanılan dome kameralar, yapısı gereği tavan montajına uygun olduğundan montaj ayağı gerekmemektedir. Dome kameraların genel özellikleri arasında; dijital zoom, özel hayat maskeleme, hareket algılama, OSD menü bulunabilmektedir.
•Hızlı Dome Kamera:
Gelişmiş özelliklere sahip bu kamera, her ortamda kullanılabilecek özelliklere uygun olarak çeşitlenebilmektedir. Geniş bir alanda kullanıma imkan sağlamasından dolayı çevresel ve fiziksel etkilere karşı dayanıklıdır. Geniş alanların izlenmesinde büyük yarar sağlayan Speed Dome Kameralar, yüksek hızda hareket edip zoom yapabilmektedir.
•Dome IP Kamera:
Yarım bir fanus içerisindeki yapısı sayesinde geniş bir alanı izleme ve zoom yapabilme özelliğine sahip bu kamera çeşidi, görüntüyü network üzerinden iletebilmektedir.
•IP Kameralar:
Bu kamera çeşidinde görüntü network üzerinden aktarılmaktadır. Bu özelliği nedeniyle uzak bölgelerin izlenmesinde kolaylık sağlamaktadır. Farklı protokol ve birçok sistemle uyum içerisinden çalışabilmesi açısından en çok tercih edilen CCTV IP kamera çeşididir.
•Kutu IP Kamera:
Yakaladığı analog sinyali dijitale çevirerek ethernet bağlantı noktası üzerinden yayın yapabilen kamera çeşididir. Genellikle iç mekan kullanıma uygun olan bu kamera çeşidi dış ortamda kullanılmak istendiğinde zarar görmemesi açısından uyumlu aksesuarlarla birlikte kullanılmalıdır.
•Küp IP Kamera:
Genellikle iç mekanlarda kullanılan bu kameralar, yüksek ses algılama ve çözünürlüğü sayesinde bebek izleme ve hasta takibinde kullanılmaktadır.
•IR Bullet IP Kamera:
Ethernet üzerinden uzaktan izlemeye imkan tanıyan bu kamera çeşidinin çalışabilmesi için elektrik kablolamasına gerek olmamaktadır. Bağlı bulunduğu ethernet üzerinden enerjisini sağlayan kamera, Infra Red (Kızıl ötesi) teknolojisi sayesinde gece kullanımı sağlayabilmektedir.